niedziela, 14 czerwca 2009

Plany, wspomnienia, wizualizacja...

Trochę podłubałam zaproszeń na osiemnastkę w stylu makabrycznym.Potem wyjazd do Betik, nie było mowy o scrapkowaniu, bo nie i już! Zresztą przyjechała też Jaśminowa Asia vel Jaśminowska. Ale nazwa zastrzeżona!
Wklejam więc zdjęcia dziewczyn, bo mnie aparat nie objął.

Pozdrawiam czytające, głosować na Qlkową, sprawdzam fajnie wam idzie bo ja byłam 29, a już koło 60 jest. No i miłej niedzieli, ja tymczasem zabieram się za świadectwa…
Kurczę, ja to mam fajnie, 45 lat, otyłość znaczna, żeby nie powiedzieć obfita!
Mąż ten sam od kościelnego! Synowie przystojni, grzeczni, sprzątający, bardzo dobrze się uczący, (nie burzyć się, pomarzyć każdemu wolno!. No więc żyć nie umierać, a za tydzień WAKACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz muszę poszukać kierownika budowy, może w po 15 latach budowy uda mi się przeprowadzić? Jakby ktoś znał, dajcie znać! To potem zrobię zlot scrapkowy! No to pomarzyłam! Wcale nie tak szybko będę miała wakacje, bo pisania mam na jeszcze 2 tygodnie! Ale co mi tam! Dzisiaj wizualizujemy, że jesteśmy szczęśliwe! Wszystkie, bez wyjątku! No i czekamy na wyjazd z ukochanym na Dominikanę!!!!!!!!!
A nóż się uda? W zeszłym roku wymarzyłam Maroko i bęc! Udało się!
Palny na najbliższy tydzień? Za tydzień osiemnastka syna, Msza Św., przygotowanie tony jedzenia i zapakowania go zaraz nad ranem po imprezie do pociągu, bo wyjeżdża na rekolekcje. A potem SCRAKOWANIE do rana!

5 komentarzy:

 1. Życzę Ci - i nie dziękuj - żeby wszystkie marzenia się spełniły. Zaproszenia cudne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Alinko - najważniejsze jest pozytywne podejście. Do pracy, rodziny i samego siebie. No, do nas, oczywiście też:-) Co do marzeń- życzę ich spełnienia, łącznie ze spotkaniem scrapkowym w twoim nowym domu. Ale wiesz - ja mam dom duży, ogród też całkiem znośny, więc tylko się zgadać i zlocik może być:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aniu, z przyjemniścią przyjadę do Ciebie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Alinko, zaproszenia na osiemnastkę śliczne zrobiłaś:) ...ale to zdjęcie ze mną w roli głównej to już mogłaś sobie darować! normalnie sie załamię...:)

  OdpowiedzUsuń